HOTELLER

Tatile Hazırmısınız.?

Denizin Mavisi

Eğlence & Geziler

Ülkemizde en çok tatil köyü bulunan yerler Ege ve Akdeniz kıyılarıdır. Yaz mevsimi için tercih edilebilecek konaklama tipidir. Oldukça geniş bir arazi üzerine kurulan yerlere tatil köyü denmektedir. Bu konaklama tipi içerisinde oteller, villalar, kimi zaman hem otel hem villalar, evler bulunabilmektedir.

5/5

5 yıldızlı oteller, basit bir şekilde müşterilerine mümkün olan en iyi konaklama ve tatil deneyimini sunabildiğini kanıtlamış işletmeler olarak tanımlanabilir. Bu otellerde; diğer tip otellerdeki tüm imkânlara ek olarak, konaklayanların maksimum konforu yaşayabilmesi için ek hizmet ve kolaylıklar da bulunmaktadır.

4/5
Bir otelin  4  yıldız kategorisinde kabul edilebilmesi için tüm bu hizmetlerin dışnda idari personelin konusunda eğitimli ve en az 5 yıl deneyimli olması, en az 100 kişi kapasiteli kapalı bir salonu bulunması ve Türk mutfağı ile farklı mutfaklardan örnekler sunan restoranlara sahip olması gerekiyor
3/5

Üç yıldızlı oteller; yapısı,donanımı,konforu müşteriye sunduğu hizmetin kalitesi gibi elemanlarıyla uygar bir insanın arzu ettiği nitelikte geçici konaklama, yeme içme ve eğlence gereksimlerini bir ücret karşılığında karşılayan konaklama tesisleridir.

Butik otel bir hotel türüdür. Otelcilik hizmetinde en yaygın olan otel türleri arasında bulunmaktadır. Butik otellerin bir takım tipik özellikleri yer almaktadır.Butik otellerin otel sayısının az olmasına karşın daha çok konforlu olan bir otel türüdür. Bundan dolayı butik oteller pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Butik otellerde bir adet işletme müdürü ve müdür yardımcısı yer almaktadır. Bir butik otel yıldızlı ya da yıldızsız da olabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.

TRANSFER DALAMAN HAVAALANI

300 TL

TAKSİ

Mavi Yolculuk

10.06 / 17.06

1500 TL

KİŞİ BAŞI KABİN FİYATI

Çiftlik Butik Hotel

fırsat

750 TL

Doğayla Baş Başa ORGANİK

10 İndirim

Yeme İçme

Sahil Restaurant & Barda

Size Özel İndirim